درباره من

فکر می‌کنم شما هم موافق باشید که نوشتن درباره‌ی خود، کار بسیار دشواری‌ست؛ به نظرم نوعی احجاف هست در حق خود؛ آخر چطور می‌شود همه‌ی آن احساسات و تجربه‌های تلخ و شیرین را در چند خط منتقل کرد؟!

هیچکسی در یکی دو پاراگراف جا نمی‌شود. شناخت کسی جز با کنکاش در آثار و خاطراتی که با او داریم، ممکن نیست و از این رو مستلزم زمان است؛ حتی گاه، نه زمان و نه هم‌زیستی قادر به توصیف انسان نیست؛ پس به جای تقلا برای شناساندن خود، بطور خلاصه از کارهای پیشین‌ام و نیز برنامه‌هایم برای آینده می‌نویسم .

 

عکاسی

در گذشته مدتی را به عکاسی سپری کردم و بعد به دلایلی تصمیم گرفتم لذت‌اش را برای خودم نگه دارم و ارزش و احترامی را که به هنر قائلم، در فضا و رقابتی متاسفانه ناعادلانه تباه نکنم. حالا هر موقع فرصتش پیش بیاید برای جلای روح خود عکاسی می‌کنم. در قسمت “پشت لنز“، عکس‌هایم تقدیم نگاهتان می‌شود؛ امیدوارم از تماشایشان لذت ببرید.

 

طراحی و توسعه سایت

با تشویق دوستی به طراحی و توسعه سایت رو آوردم و بواسطه‌ی آن، آشنایی بیشتر و بهتری با تکنولوژی و فرصت‌های شغلی جدیدی که به وجود آورده است، پیدا کردم؛ مدتی در زمینه‌های استراتژی محتوا، سئو و طراحی UI و UX مطالعه کرده و حال با چشمان بازتری نسبت به این حوزه، مسیر توسعه فرانت اند را در پیش گرفته‌ام.

 

نویسندگی

رفاقت من با کاغذ و قلم و حالا بیشتر با مانیتور و کیبورد، به دوران نوجوانی‌ام برمی‌گردد؛ با وجود اینکه در طی سال‌های گذشته نوشتن را آنطور که باید جدی نگرفته بودم اما همواره به نحوی، گاه با خاطره نویسی و گاه با سپید سرایی همراه من بوده و هست و حال با راه‌اندازی این وب‌سایت امیدوارم در راستای بهبود مهارت نویسندگی‌ام گامی رو به جلو بردارم.

 

مطالب این وب‌سایت به چه درد مخاطبانش می‌خورد ؟

اول آن که خواندن نوشته‌های دیگران کار لذت‌بخشی‌ست؛ آن هم از وبلاگ نویسنده‌اش! برای من که همیشه اینطور بوده و هست. می‌توانید لینک وبلاگ دوستانی را که مطالبشان را دنبال می‌کنم در بخش “دوستان من” ببینید.

از این لذت و کتاب‌های پیشنهادی و دلنوشته‌ها و …  که بگذریم؛ در این وب‌سایت همگام با بهبود مهارت‌های برنامه‌نویسی خود، تجربه‌ها و دانش بدست آورده‌ام را در زمینه‌ی تکنولوژی‌های توسعه وب به شکل اثربخش‌تری در قسمت “ توسعه سمت کاربر وب ” با دوستان علاقه‌مند به اشتراک می‌گذرام.

اگر شما هم وبلاگی دارید و می‌نویسید؛ باعث خوشحالی‌ست که با یکدیگر در ارتباط بوده و هم‌افزایی داشته باشیم.

 

مهرتان را سپاس؛ علیرضا